Kajínek bez zábran: Petr Kramný je nevinen. Žádná vražda v Egyptě – jen bulvární kydy. Justiční mafie a podvržené důkazy. Rozhovor, ze kterého mrazí

Nejslavnější český útěkář Jiří Kajínek je pevně přesvědčen, že je Petr Kramný nevinný a rozsudek byl postaven na zfalšovaném důkazu. Má pro to pádné a doložitelné důvody.

Kauza Petra Kramného vykazuje znaky nejhoršího justičního zločinu za poslední desítky let a svědčí o prorůstání mediální a justiční sféry. Pomalu na ní padá prach – a to je přesně, o co jim šlo.

O to odpudivější jsou probíhající sluníčkářské demonstrace proti nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Právě tato odvážná žena může vnést do případu zcela nový impuls.

„Petr Kramný neměl být nikdy odsouzen. Je tam strašná věc, co tam ta soudkyně Gilová prováděla. Není možné, aby Petr Kramný někoho zabil v Africe elektrickým proudem. Podle mých informací šlo o intoxikaci,“ říká Kajínek v rozhovoru s moderátorem F. X. Veselým před několika dny.

VIDEO ZDE

Kniha Ondřeje Höppnera “Případ Kramný” čelí mnoha zákazům

„To že se špatně usmál a že se choval divně… Nepřál bych nikomu, když mu zemřelo jeho dítě a teď se do něj obouvají lidi, že je zrůda, že zabil svoji dceru. Musí to být šílený,“ řekl Jiří Kajínek, který se s Kramným osobně setkal na vězeňském dvoře ve věznici na Mírově.

Petr Kramný byl odsouzen před třemi lety za údajnou vraždu své manželky a dcery na dovolené v Egyptě. Případ doprovází kontroverze, protože nebyl jediný důkaz.

Mnohé nasvědčuje tomu, že byl Kramný odsouzen „na zakázku“, aby bylo vyhověno společenské objednávce, vyvolanou bulvárními médii. Může jít o nejhorší případ policejně – justiční mediální korupce v české historii.

Kauzu provází podezřelé okolnosti jako falšování důkazů a rozpory ve znaleckých posudcích, z nich většina vypovídá ve prospěch Kramného. Nyní je případ v procesu obnovy. Soudy různých stupňů řeší podjatost soudkyně Renaty Gilové, která Kramného odsoudila na 28 let.

Pozorovatelé doufají, že bude zohledněno, že její manžel soudce Karel Gil vstoupil to případu rovněž a to zásadním způsobem, když nařídil odposlechy. Ty pak byly později zkresleny v policejním přepisu tak, aby byl důvod zavřít do vězení nevinného člověka.

Jen stěží lze najít horší případ policejně – justiční zvůle. A přesto jim to prochází. A zřejmě i projde.Za právo Kramného na spravedlivý proces bojuje spolek Šalamoun a několik slavných osobností. Novinář Ondřej Höppner napsal o případu šokující knihu „Případ Kramný – Všechno bylo jinak“ kde zcela jasně dokazuje, že podstatou případu není pravda a spravedlnost, ale bulvární prodejnost tématu. Kniha byla zakázána úřady.

Sám Kajínek byl podle mnohých odsouzen nevinně, když byl za údajnou dvojnásobnou vraždu na doživotí. Mnohé nasvědčovalo tomu, že šlo o pouhou policejní mstu (při jednom útěku spoutal policisty a ujel v jejich autě).

Jeho případ vyvolal vlnu odporu veřejnosti, protože k odsouzení chyběly důkazy. Veřejnost rozklíčovala podstatu problému zcela intuitivně.

Kajínek byl propuštěn na základě prezidentské milosti v roce 2017. Již ve vězení byl celebritou, po propuštění měl vlastní televizní pořad.

1 thought on “Kajínek bez zábran: Petr Kramný je nevinen. Žádná vražda v Egyptě – jen bulvární kydy. Justiční mafie a podvržené důkazy. Rozhovor, ze kterého mrazí

  1. epy Delta Airlines
    Additionally, it is prudent to compare the fares supplied by airlines to get flights to Iran prior to deciding on the one which provides lower fares. A little less travel may signal a little longer at home, which is all but always an extraordinary issue. Around the flip side, United Airlines tour bookings provide you lots of traits which are unquestionably enticing. Another means to receive inexpensive flights into the US Virgin Islands is using a traveling representative. It’s possible to grab this low-cost trip to Ghana by flying because cheapest flights will ensure it is easy for you to truly save your own pocket whilst appreciating lots of items. Before booking tickets, then you also had better research about various air companies to know about their services and facilities. Much like the majority of different airlines, Northwest airlines also provides you the ease of reserving your flights online. AMERICA WEST AIRLINES It’s the 2 nd largest cheap air line in the united states, giving assistance to somewhere around 100 destinations from the USA, Canada, and Mexico.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Momentíček...

BUĎ V KONTAKTU!

Teď už ti neunikne žádná zpráva z Argumenty & Fakta